Polski Katalog Końskich Stron

Polski Katalog Końskich Stron

Informacje o Katalogu Regulamin Katalogu Dodanie wpisu do Katalogu Edycja wpisu w Katalogu Przypomnienie utraconego hasła Kontakt z Redaktorem Katalogu Powrót na stronę główną Katalogu

Informacje o Katalogu


Co to jest Polski Katalog Końskich Stron?
Jak powstaje Polski Katalog Końskich Stron?
Jak dołączyć własny wpis do Polskiego Katalogu Końskich Stron?
Z czego wynika kolejność prezentacji wpisów w Katalogu?
Jak umieścić odnośnik do Polskiego Katalogu Końskich Stron na własnej stronie?
Polski Katalog Końskich Stron - więcej niż zwykła toplista.

Co to jest Polski Katalog Końskich Stron?

Polski Katalog Końskich Stron jest spisem zawierającym odnośniki do stron internetowych, które są tematycznie związane z końmi. Katalog ułatwia zainteresowanym dotarcie do końskich stron.
Chętnie dodawane są do Katalogu:


Jak powstaje Polski Katalog Końskich Stron?

Katalog składa się z wpisów, które są zgłaszane przez osoby zajmujące się prowadzeniem końskich stron, zwane Webmasterami. Każdy wpis może składać się z następujących elementów:

Wpis w Katalogu nie musi zawierać opisu ani banera. Zależy to wyłącznie od woli zgłaszającego Webmastera. Zgłoszenie strony do Katalogu i prezentacja wpisów w Katalogu są bezpłatne.


Jak dołączyć własny wpis do Polskiego Katalogu Końskich Stron?

Dodanie własnego wpisu czyli zgłoszenie swojej strony do Katalogu jest bardzo łatwe i polega na wypełnieniu krótkiego formularza. Żeby to zrobić należy przygotować następujące dane:

Gdy wpis jest już przygotowany, wprowadź dane do formularza dodania wpisu i kliknij "dodaj".
Po odebraniu Twojego zgłoszenia zostanie do Ciebie automatycznie wysłany e-mail z potwierdzeniem przyjęcia danych.
Od tej chwili Twój wpis oczekuje na akceptację przez Redaktora Katalogu. Procedura akceptacji polega na sprawdzeniu zgodności zgłoszonej strony z Regulaminem Katalogu. Zwykle oczekiwanie na akceptację wpisu nie trwa dłużej niż 1 dzień.
Po akceptacji i wprowadzeniu Twojego wpisu do Katalogu zostanie do Ciebie automatycznie wysłany e-mail z powiadomieniem.


Z czego wynika kolejność prezentacji wpisów w Katalogu?

Kryterium porządkowania wpisów w Katalogu jest liczba wejść na stronę Katalogu dokonanych za pomocą odnośnika do Katalogu umieszczonego na Twojej stronie. Pierwszym kryterium jest liczba wejść w ciągu ostatniej doby (od ostatniego resetu licznika). W przypadku jednakowej liczby wejść w od ostatniego resetu licznika, drugim kryterium jest średnia liczba wejść na dzień.
 
Jeśli więc chcesz, by Twój wpis był prezentowany na wyższej pozycji w Katalogu, to zamieść na swojej stronie odnośnik do Polskiego Katalogu Końskich Stron i zachęć odwiedzających Twoją stronę do korzystania z niego. Już samo zamieszczenie odnośnika i wypróbowanie go przez Ciebie spowoduje podwyższenie Twojej pozycji w Katalogu - możesz przeskoczyć wpisy z zerową średnią liczbą wejść na dzień.


Jak umieścić odnośnik do Polskiego Katalogu Końskich Stron na własnej stronie?

Odnośnik do Polskiego Katalogu Końskich Stron może mieć postać:

Pamiętaj, by w kodzie odnośnika zamienić tekst TWÓJ_IDENTYFIKATOR własnym identyfikatorem, wybranym podczas dodawania wpisu do Katalogu.

Polski Katalog Końskich Stron - więcej niż zwykła toplista.

Polski Katalog Końskich Stron to coś więcej niż typowy ranking stron internetowych znany Ci, być może, z uczestnictwa w toplistach. Tu nie jest najważniejsza liczba kliknięć - jeżeli prowadzisz stronę internetową związaną z końmi, to będziesz zawsze mile widzianym uczestnikiem Katalogu.
 
Obecnie Polski Katalog Końskich Stron wyróżnia się następującymi cechami:

W przyszłości planowane jest rozbudowanie Katalogu o nowe funkcje ulepszające prezentację wpisów.
 
Pamiętaj, że zamieszczenie wpisu w Polskim Katalogu Końskich Stron jest szansą na zainteresowanie Twoją stroną internetową nowych odwiedzających.


Web Design © 2004 Michał Ołowiak