Wykaz absolwentów Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej
w Rzemieniu od roku szkolnego 1986/1987

 


                                        Rocznik – 2015/2016 – wychowawca I-III mgr Marzenna Zielińska
                                                                                                   IV-VI Kolis Maria

1. Aleksandra Wiktoria Bryk 7. Aleksandra Magdalena Pytel
2. Faustyna Agnieszka Haracz 8. Alicja Marta Strzelczyk
3. Kamil Karol Jeżowski 9. Damian Ziomek
4. Wiktoria Angelika Madej 10. Julia Dominika Ziomek
5. Bartosz Wacław Niedbała 11. Marlena Anna Ziomek
6. Weronika Karolina Pieczonka

-----------------------------


                                       Rocznik – 2014/2015 – wychowawca I-III mgr Małgorzata Drop
                                                                                                 IV-VI mgr Narcyz Arciszewski

1. Bogdan Grzegorz 8. Krupa Kamil
2. Bogdan Marek 9. Kurgan Artur
3. Działo Joanna 10. Eryk Pastuszak
4. Głodek Patrycja 11. Strzelczyk Zuzanna
5. Gryga Jakub 12. Wąchadło Mateusz
6. Jemioło Joanna 13. Wolak Kamila
7. Jemioło Małgorzata --------------------------------


                                      Rocznik – 2013/2014 – wychowawca I-III mgr Justyna Ślifirska
                                                                                                 IV-VI mgr Aneta Antonik-Łazarz

1. Augustyn Aleksander 8. Lewandowski Patryk
2. Bogdan Wiktoria 9. Malikowska Anna
3. Czachor Kacper 10. Nycek Agnieszka
4. Dolot Kacper 11. Sadowska Kamila
5. Drożdżowski Norbert 12. Wolak Konrad
6. Działo Kamila 13. Zaręba Kinga
7. Haracz Nikola --------------------------------


                                      Rocznik – 2012/2013 – wychowawca I-III mgr Marzenna Zielińska
                                                                                                 IV-VI Maria Kolis

1. Dziekan Dominik 6. Kulig Anna
2. Gryga Natalia 7. Mazur Mateusz
3. Ignac Łucja 8. Niedbała Artur
4. Jemioło Weronika 9. Pieczonka Justyna
5. Kubik Weronika 10. Wesołowska Wiktoria


 

                                      Rocznik – 2011/2012 – wychowawca I-III mgr Małgorzata Drop
                                                                                                 IV-VI mgr Narcyz Arciszewski

1. Białek Aleksandra

7. Sobusiak Kamil

2. Gadziała Patryk

8. Strzelczyk Edyta

3. Kusek Krzysztof

9. Wójcik Magdalena

4. Kralisz Janusz

10. Zieliński Wiktor

5. Łagowski Dominik

11. Żmuda Radosław

6. Pastuszak Joanna

--------------------------------


                                    Rocznik – 2010/2011 – wychowawca I-III mgr Justyna Ślifirska
                                                                                               IV-VI mgr Alicja Salamon

1. Gazda Patryk

9. Kwaśniewska Wiktoria

2. Gruszka Rafał

10. Maziarz Marcelina

3. Jemioło Mateusz

11. Opiela Paweł

4. Wolak Paula

12. Pytel Filip

5. Kubik Mateusz

13. Salamon Weronika

6. Kucharski Patryk

14. Tułacz Jolanta

7. Kusek Weronika

15. Zawisza Małgorzata

8. Lipiór Sylwia

16. Ziomek Wiktoria


                                Rocznik – 2009/2010 – wychowawca I-III mgr Marzenna Zielińska
                                                                                           IV-VI Maria Kolis

1. Barnaś Karol

10. Haracz Paweł

2. Bezara Judyta

11. Ignac Julia

3. Bezara Natalia

12. Kolbusz Marcelina

4. Bryk Małgorzata

13. Malikowski Kamil

5. Burdzy Dawid

14. Osmańska Iwona

6. Burdzy Mirella

15. Pieczonka Mateusz

7. Działo Arkadiusz

16. Strzelczyk Dawid

8. Gryga Kamil

17. Świątek Patrycja

9. Haracz Klaudia

18.Wilaszek Klaudia


 


                               Rocznik – 2008/2009 – wychowawca I-III mgr Małgorzata Drop
                                                                                          IV  mgr inż. Zofia Stala
                                                                                          V-VI mgr Narcyz Arciszewski

1.  Baran Katarzyna

9. Ludwikowski Sławomir

 2. Bryk Mateusz

10. Łagowska Daria

3. Burdzy Kacper

11. Opiela Daniela

4. Jemioło Natalia

12.Piskor Marlena

5. Działo Dominika

13. Salamon Wojciech

6. Kluz Krzysztof

14. Zieliński Bartłomiej

7. Kolbusz Kacper

15. Żmuda Dawid

8. Kulig Marlena

--------------------------------


                                Rocznik – 2007/2008 – wychowawca I-III mgr Justyna Ślifirska
                                                                                           IV-VI mgr Alicja Salamon

1. Burdzy Przemek

13. Osmański Jakub

2. Chmura Anna

14. Rokosz Kazimierz

3. Dziekan Agnieszka

15. Szczepanek Aleksandra

4. Haracz Michał

16. Szczepanek Kamil

5. Haracz Paulina

17. Szpara Zofia

6. Haracz Sabina

18. Świątek Sławomir

7. Jung Jakub

19. Tułacz Anna

8. Kulig Hubert

20. Więcek Monika

9. Lipiór Jarosław

21. Wilaszek Michał

10. Łagowski Kamil

22. Wójcik Katarzyna

11.Malikowska Monika

23. Zieliński Michał

12. Muniak Adrian

24. Ptasznik Aleksandra


                                Rocznik – 2006/2007wychowawca I-III mgr Marzenna Zielińska
                                                                                           IV-VI Maria Kolis

1. Augustyn Jakub

10. Kolmasiak Malwina

2. Bąk Barbara

11. Kluz Olga

3. Białek Maria

12. Kosiorowski Jakub

4. Bogdan Anna

13. Krawczyk Karolina

5. Bomba Mikołaj

14. Rdzak Karol

6. Burdzy Bartłomiej

15. Strzelczyk Bartłomiej

7. Burdzy  Sławomir

16. Strzelczyk Karol

8. Dziekan Tomasz

17. Szczepanek Dawid

9. Jemioło Mirosław

18. Szewc Klaudia


                                    Rocznik 2005/2006 - wychowawca I-III mgr Eugenia Mazur
                                                                                            IV-VI mgr inż. Zofia Stala

1. Baran Małgorzata

11. Malikowska Justyna

2. Białek Katarzyna

12. Niziołek Bartosz

3. Czerwiec Konrad

13. Osmańska Marta

4. Jung Mateusz

14. Ruda Kamil

5. Kędzior Estera

15. Skowrońska Adrianna

6. Kosiorowska Klaudia

16. Smaczniak Łukasz

7. Kozioł Mateusz

17. Świątek Arkadiusz

8. Kulig Karina

18. Wesołowski Krystian

9. Kucharska Angelika

19. Zielińska Joanna

10.Łagowska Iwona

20. Zawisza Mateusz


                                    Rocznik 2004/2005 - wychowawca I-III mgr Justyna Ślifirska
                                                                                            IV-VI mgr Narcyz Arciszewski

1. Bezara Kamil

8. Kulig Klaudia

2. Bogdan Michał

9. Łagowski Adam

3. Bomba Maksymilian

10. Osmański Dominik

4. Gruszka Paulina

11. Szewc Konrad

5. Kluz  Joanna

12. Więcek Paulina

6. Kralisz Patrycja

13. Zagórska Anna

7. Krawczyk Wojciech

--------------------------------


                                    Rocznik 2003/2004 - wychowawca I-III mgr Marzenna Zielińska
                                                                                            IV-VI Maria Kolis

1. Białek Sylwia

15. Michalska Katarzyna

2. Bik Paulina

16. Pastuszak Aneta

3. Burdzy Beata

17. Perłowski  Paweł

4. Drożdżowski Sylwester

18. Piskor Dawid

5. Harla Michał

19. Ruda Marcin

6. Jemioło Damian

20. Sęk Przemysław

7. Kluz Gabriela

21. Strzelczyk Klaudia

8. Kluz Karolina

22. Szewc Sylwia

9. Krawczyk Krzysztof

23. Zieliński Karol

10. Kulig Kamil

24. Garnaga Denis

11. Ludwikowski  Stanisław

25. Dziekan Edyta

12. Łagowski Dariusz

26. Burdzy Marlena

13.Łagowski Krzysztof

27. Michalak Jakub

14. Mazur Sławomir

--------------------------------


                                   Rocznik 2002/2003 - wychowawca I-III mgr Eugenia Mazur
                                                                                           IV-VI mgr inż. Zofia Stala

1. Boroń Anna

10. Niedzielska Paulina

2. Czerwiec Albert

11. Osada Małgorzata

3. Dec  Mateusz

12. Smaczniak Katarzyna

4. Chmura Waldemar

13. Strzępka Klaudia

5. Cholewa Maria

14. Więcek Paweł

6. Jemioło Magdalena

15. Żmuda Bartosz

7. Kolisz Patryk

16. Haracz Dariusz

8. Kozioł Tomasz

17. Łagowska Ewelina

9. Miga Paweł

--------------------------------


                                    Rocznik 2001/2002 - wychowawca I-III mgr Justyna Ślifirska
                                                                                           IV-VI mgr Narcyz Arciszewski

1. Barnaś Anna

11. Mucha Bartłomiej

2. Barnaś Damian

12. Niedbałowski Robert

3. Bogdan Marcin

13. Perłowska Monika

4. Harla Mateusz

14. Piwowar Natalia

5. Kacała Aneta

15. Smoła Kinga

6. Kluz Małgorzata

16. Szewc  Sebastian

7. Kolisz Marek

17. Wilaszek Daniel

8. Kozioł Magdalena

18. Wolak Jerzy

9. Mazur Anna

19. Wolak Krzysztof

10. Mazur Iwona

20. Dziekan Barbara


                                    Rocznik 2000/2001 - wychowawca I-III mgr Marzenna Zielińska
                                                                                            IV-VI Maria Kolis

1. Bąk Marek

13. Kuczkowska Sabina

2. Biduś Marlena

14. Kulig Janusz

3. Boroń Sławomir

15. Miga Kinga

4. Dybski Tomasz

16. Michalska Monika

5. Działo Krzysztof

17. Moździoch Fatima

6. Garbacik Sylwia

18. Staroń Agata

7. Gazda Bartłomiej

19. Szpara Stanisław

8. Głodek Grzegorz

20. Walska Agata

9. Halik Artur

21. Weber Natalia

10. Jemioło Janusz

22. Żmuda Łukasz

11. Jemioło Wojciech

23. Paszek Marcin

12. Kędzior Krzysztof

--------------------------------


                                    Rocznik 1999/2000 - wychowawca I-III mgr Eugenia Mazur
                                                                                            IV-VI mgr inż. Zofia Stala

1. Augustyn Janusz

8. Obara Mariusz

2. Dec Kamil

9. Pytel Marta

3. Jemioło Sylwia

10. Walska Barbara

4. Kacała Krystian

11. Wolak Magdalena

5. Kulig Sławomir

12. Wesołowski Sławomir

6. Moździoch Karolina

13. Więcek Mateusz

7. Muniak Damian

--------------------------------


                                    Rocznik 1999/2000 - wychowawca I-III mgr Marzenna Zielińska
                                                                                            IV-VIII mgr Maria Warchoł

1. Barnaś Damian

16. Kruk Małgorzata

2. Bierzyński Tomasz

17. Krupa Błażej

3. Bik Adrian

18. Kudła Dorota

4. Bogdan Agnieszka

19. Kulig Katarzyna

5.Bogdan Sybilla

20. Kulig Mariusz

6. Chmura Edyta

21. Kulig Tomasz

7. Cyran Konstanty

22. Niedbałowski Krzysztof

8. Czerwiec Małgorzata

23. Niedzielski  Kamil

9. Gawryś Stanisław

24. Rdzak Dawid

10. Głodek Rafał

25. Ruda Ilona

11. Jemioło Karina

26. Rusin Leszek

12. Kluz Marta

27. Staroń Kinga

13. Kisiel Arkadiusz

28. Szczepanek Łukasz

14. Krawczyk Daniel

29. Wojciechowska Lidia

15. Łagowska Monika

--------------------------------


                                    Rocznik 1998/1999 - wychowawca I-III mgr Agnieszka Adamczyk
                                                                                            IV-VI mgr Beata Maciejak
                                                                                                      mgr Aleksandra Bogdan

1. Bogdan Agnieszka

13. Kurgan Stefan

2. Bryk Dominika

14. Malikowska Agnieszka

3. Czerwiec Radosława

15. Malikowski Łukasz

4. Gazda Artur

16. Maziarz Dorota

5. Haracz Krzysztof

17. Muniak Joanna

6. Jemioło Przemysław

18. Piwowar Angelika

7. Jemioło Witold

19. Socha Janusz

8. Kacała Marlena

20. Szczepanek Katarzyna

9. Kędzior Agnieszka

21. Szpara Sylwester

10. Krawczyk Bernadetta

22. Walski Łukasz

11. Kulig Dorota

23. Zawisza Rafał

12. Kurgan Małgorzata

24. Pszeniczna Alona


                                    Rocznik 1998/1999 - wychowawca I-III mgr Eugenia Mazur
                                                                                            IV-VIII mgr Dorota Wolak

1. Barnaś Monika

15. Kulig Rafał

2. Bąk Wioletta

16.Łagowska Urszula

3. Bogdan Ireneusz

17. Malikowski Sławomir

4. Cholewa Małgorzata

18. Maziarz Krzysztof

5. Cisek Agnieszka

19. Moździoch Bartek

6. Dybowska Inga

20. Moździoch Łukasz

7. Działo Sławomir

21. Niedbałowska Andżelika

8. Dzieciuch Marek

22. Osada Tomasz

9. Garbacik Piotr

23. Piwowar Dariusz

10. Halik Monika

24. Słabocha Aneta

11. Jemioło Bartosz

25. Szczepanek Wojciech

12. Jemioło Bernadetta

26. Weber Justyna

13. Kędzior Anna

27. Wesołowska Grażyna

14. Kulig Marlena

--------------------------------


                                   Rocznik 1997/998 - wychowawca I-III mgr Genowefa Augustyn
                                                                                        IV-VIII Maria Kolis

Lewandowska Joanna

Rusin Ewa

Sukiennik Łukasz

Strzelczyk Andrzej

Kozioł Iwona

Lewandowska Natalia

Wesołowska Katarzyna

Haracz Magdalena

Łagowski Piotr

Helowicz Mirosław

Kisiel Agnieszka

Mazur Lidia

Kozioł Marek

Kudła Dorota

Więcek Michał

Kozioł Ewa

Bąk Wioletta

Kędzior Lucyna

Kulig Paulina

Rdzak Katarzyna

Staroń Karolina

Szczepanek Ewelina

Strzępka Katarzyna

Włodarczyk Magdalena

Cholewa Michał

Zwierzyk Marta

Niedzielski Łukasz

Sikora Witold


                                   Rocznik 1996/1997 – wychowawca I-III mgr Agnieszka Smaczniak
                                                                                         
 IV-VII mgr Maria Warchoł
                                                                                                     
 mgr Aleksandra Bogdan

1. Garbacik Krzysztof

13. Krupa Krzysztof

2. Mysłek Łukasz

14. Haracz Łukasz

3. Kusek Marcin

15. Jurkowski Sławek

4. Jemioło Tomasz

16. Żmuda Małgorzata

5. Kozioł Jerzy

17. Helowicz Anna

6. Mazur Grzegorz

18. Strzelczyk Regina

7. Kluz Marcin

19. Kulig Grzegorz

8. Gawryś Paweł

20. Kulig Łukasz

9. Rak Dominik

21. Kurgan Aneta

10. Kozioł Krzysztof

22. Skowroński Dominik

11. Osada Marcin

23. Zawieracz Patryk

12. Siewierski Mirosław

--------------------------------


                                   Rocznik 1995/1996 "A" - wychowawca I-III mgr Marzenna Błachowicz
                                                                                                   IV-VIII "a" mgr inż. Zofia Stala

1. Bielecki Mirosław

9. Kuczkowska Monika

2. Chmura Danuta

10. Łagowska Marzena

3. Dzieciuch Łukasz

11. Majewski Andrzej

4. Dzieciuch Marcin

12. Mucha Wojciech

5. Gruszecka Anna

13. Posłuszny Łukasz

6. Haracz Daniel

14. Słabocha Tomasz

7. Jemioło Joanna

15. Weber Krzysztof

8. Jung Marek

16. Zieliński Leszek

                                    Rocznik 1995/1996 "B" - wychowawca I-III mgr Eugenia Mazur
                                                                                                    IV-VIII "b" mgr Dorota Wolak

1. Augustyn Piotr

11. Kubik Sylwia

2. Bąk Jacek

12. Kudła Monika

3. Bąk Janusz

13. Piwowar Ewelina

4. Bryk Beata

14. Rdzak Rafał

5. Bryk Robert

15. Ruda Agnieszka

6. Chmura Zenon

16. Rusin Dorota

7. Dybska Dominika

17. Rusin Grzegorz

8. Helowicz Marek

18. Szpara Bogumił

9. Jeżowska Barbara

19. Szpara Iwona

10. Kubik Krzysztof

20. Wesołowska Anna


                                   Rocznika 1994/1995 - wychowawca I-III Genowefa Bryk
                                                                                            IV-VIII mgr Maria Klaus
                                                                                                         mgr Narcyz Arciszewski
                                                                                                         mgr Aleksandra Bogdan

1. Dolot Remigiusz

8. Łagowska Katarzyna

2. Gawryś Sabina

9. Majka Iwona

3. Haracz Teresa

10. Mazur Marcin

4. Jemioło Lidia

11. Moździoch Sabina

5. Jung Łukasz

12. Skowroński Mariusz

6. Kozioł Aneta

13.Wojciechowska Katarzyna

7. Kulig Grzegorz

--------------------------------


                                   Rocznik 1993/1994 - wychowawca I-III mgr Eugenia Mazur
                                                                                       IV-VIII mgr Maria Klaus
                                                                                                    Zdzisław Strzępka

1. Augustyn Ewa

15. Łagowski Paweł

2. Augustyn Kinga

16.Mazur Beata

3. Białek Magdalena

17.Madej Andrzej

4. Chmura Jan

18. Majewska Teresa

5. Dec Mariusz

19. Obara Mariusz

6. Garbacik Grażyna

20. Osada Joanna

7. Haracz Wiesław

21. Piecuch Arkadiusz

8. Helowicz Ewa

22. Posłuszny Robert

9. Kipa Zbigniew

23. Ruda Grzegorz

10. Krasoń Janusz

24. Rusin Krzysztof

11. Kruszyńska Elżbieta

25. Strzelczyk Marta

12. Kozioł Zofia

26.Szpara Anna

13.Kurgan Wojciech

27. Więcek Marcin

14. Lewandowski Dominik

--------------------------------


                                    Rocznik 1992/1993 - wychowawca I-III mgr Genowefa Augustyn
                                                                                           IV-VIII mgr Aleksandra Bogdan
                                                                                                        Maria Kolis

1. Bogdan Iwona

9. Kubik Monika

2. Bogdan Mirosław

10. Kusek Rafał

3. Czerwiec Agnieszka

11. Krupa Edyta

4. Gawryś Łukasz

12. Kruszyńska Bożena

5. Kolis Mirosław

13. Osada Katarzyna

6. Kopacz Dawid

14. Rak Marcin

7. Kozioł Anna

15. Strzelczyk Anna

8. Kozioł Bogumił

-------------------------------


                                    Rocznik 1991/1992 - "A" wychowawca I-III mgr Justyna Dudek
                                                                                            IV-VIII "a" mgr Robert Włodarczyk
                                                                                                             mgr Justyna Ślifirska

1. Augustyn Joanna

10. Madej Roman

2. Bogdan Magdalena

11. Majewski Józef

3. Gawryś Łukasz

12. Mucha Justyna

4. Gryga Lidia

13. Piecuch Anna

5. Jemioło Robert

14. Słąba Andrzej

6. Kolis Katarzyna

15. Sobusiak Lucjan

7. Kruk Sylwester

16. Strzelczyk Lucyna

8. Kusek Robert

17. Wilk Piotr

9. Łakomy Agnieszka

18. Zięba Marek

                                    Rocznik 1991/1992 - "B" wychowawca I-III mgr Justyna Dudek
                                                                                                  IV-VIII "b" mgr Maria Klaus
                                                                                                                    Maria Kolis

1. Augustyn Arkadiusz

10. Kuczkowska Beata

2. Augustyn Katarzyna

11. Kurgan Danuta

3. Augustyn Maciej

12. Moździoch Magdalena

4. Burek Zbigniew

13. Olszewska Agnieszka

5. Czerwiec Anna

14. Piwowar Daniel

6. Gruszecki Sławomir

15. Skowrońska Monika

7. Haracz Andrzej

16. Sroka Anna

8. Krupa Wojciech

17. Strzelczyk Wojciech

9. Kruszyńska Joanna

18. Żmuda Tomasz


                                    Rocznik 1990/1991 - wychowawca I-III Teresa Maksoń
                                                                                           IV-VIII mgr Marzenna Błachowicz
                                                                                                        Zdzisław Strzępka

1. Augustyn Krzysztof

12. Kusek Dorota

2. Bogdan Joanna

13. Lewandowski Krzysztof

3. Budziwojska Irena

14. Łakomy Aneta    

4. Burek Anna

15. Madej Dorota

5. Chydziński Marek

16. Nosal Krzysztof

6. Dec Marzena

17. Osada Krystyna

7. Dybowski Jarosław

18. Pastuszak Magdalena

8. Gałda Anita

19. Strzelczyk Aneta

9. Gawryś Remigiusz

20. Syper Sławomir

10. Gryga Dariusz

21. Świątek Anna

11. Kozioł Urszula

-------------------------------


                                    Rocznik 1989/1990 - wychowawca I-III Janina Michno
                                                                                            IV-VIII Władysław Sędłak
                                                                                                          Stanisława Baran
                                                                                                           Maria Klaus

1. Białek Barbara

9. Kruszyńska Dorota

2. Bogdan Barbara

10. Lewandowski Piotr

3. Bogdan Ireneusz

11. Malec Agata

4. Chmura Teresa

12. Olszewski Andrzej

5. Dec Cecylia

13. Piwowar Katarzyna

6. Dolot Robert

14. Sobusiak Ewa

7. Haracz Mirosław

15. Sołtys Krzysztof

8. Krasoń Mariusz

16. Stadnik Artur


                                    Rocznik 1988/1989 - wychowawca I-III Maria Mysłek
                                                                                            IV-VIII Maria Klaus

1. Bogdan Joanna

12. Kusek Barbara

2. Bogdan Mirosław

13. Łakomy Lidia

3. Bryk Monika

14. Majewska Beata

4. Gawryś Mirosława

15. Majewski Zbigniew

5. Gruszecki Artur

16. Majewski Jan

6. Gryga Mirosław

17. Maroń Małgorzata

7.Jemioło Rafał

18. Rusin Wiesław

8. Jemioło Krzysztof

19. Socha Marta

9. Kruk Bogdan

20. Strzelczyk Daniel

10. Kopacz Halina

21. Sroka Mariusz

11. Kurgan Krzysztof

22. Haracz Anna


                                    Rocznik 1987/1988 - wychowawca I-III Teresa Maksoń
                                                                                            IV-VIII Krystyna Piskorz
                                                                                                         mgr Eugenia Mazur
                                                                                                         mgr Aleksandra Bogdan

1. Augustyn Elżbieta

13. Metlak Danuta

2. Błachowicz Piotr

14. Mroczek Marta

3. Bogdan Radosław

15. Piotrowski Piotr

4. Burdzy Ryszard

16. Ptasznik Artur

5. Cebera Edyta

17. Rusin Elżbieta

6. Cieśla Małgorzata

18. Strzelczyk Mariola

7. Drożdżowska Anna

19. Strzelczyk Paweł

8. Gałda Robert

20. Syper Elżbieta

9. Haracz Małgorzata

21. Świątek Krzysztof

10. Helowicz Damian

22. Torba Elżbieta

11. Kozioł Agnieszka

23. Tracz Mirosław

12. Łakomy Renata

24. Zięba Grzegorz


                                    Rocznik 1986/1987 - wychowawca I-III Janina Michno
                                                                                           IV-VIII mgr Robert Włodarczyk
                                                                                                        Zdzisław Strzępka

1. Augustyn Adam

18. Kopacz Lucjan

2. Błachowicz Andrzej

19. Krasoń Beata

3. Błachowicz Jacek

20. Haracz Barbara

4. Bogdan Andrzej

21. Kurgan Krzysztof

5. Bogdan Balbina

22. Lewandowska Anna

6. Bogdan Celina

23. Maroń Sylwester

7. Bogdan Robert

24. Niedzielska Bernadetta

8. Budziwojska Alicja

25. Nycek Piotr

9. Dec Edyta

26. Ozimek Marek

10. Garbacik Wacław

27. Pleban Jacek

11. Gawryś Anna

28. Płaza Małgorzata

12. Gazda Dorota

29. Rusin Zbigniew

13. Haracz Bogusław

30. Szalwa Krzysztof

14. Jemioło Maciej

31. Tułacz Stefan

15. Jurkowska Beata

32. Wilk Alicja

16. Jurkowski Jacek

33. Ziomek Agnieszka

17. Kasza Jerzy

34. Ziomek Roman