Bridge w Elku


 Aktualizacja: 
  16 sierpnia 2019  
  21:58
 


Fotki Ełku oglądaj!

Fotki EKW 

To jest mapa "interaktywna" (Google).

Centralna Ewidencja Zawodników i Rozgrywek Polski Związek Brydża Sportowego
Warmińsko-Mazurski ZBS
Podlaski ZBS
Informacje brydżowe z Elbląga

"Nie tylko Brydżem
człowiek żyje "...

Fontanny Ełku

"Fontanny" i balony...;

J HUMOR J

Z serca płynące... POGODA dla Bogaczy

Wyniki turniejów w WM ZBS
Grand Prix WM ZBS
Mistrzostwa Województwa WYKAZ zawodników WM ZBS DPW-2019


 

Wyniki turniejów i Długa Fala

Wyniki turniejów

Wyniki turniejów

Nowe tytuły klasyfikacyjne

Jednolity Kalendarz Sportowy 2019

III Liga WM-ZBS

Pomocnik Arbitra

Komentarze ...

Historia witryny

 WIADOMOŚCI 

Kalendarz 2019.


Regulamin Klasyfikacyjny 2014.


Wiersz- epitafium.


Wiersz- Brydż w zaświatach.


Kongres w Elblągu 2019.


31 lipca 2019
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Regionalny    (WK=3.0):  Wiesław Podlecki
     Adept    (WK=1.0):  Paweł Piątkowski
        Gratulujemy!

30 czerwca 2019
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Arcymistrz Międzynarodowy   (WK=21.0):  Anna Sarniak
     Adept    (WK=1.0):  Bogdan Jabłoński
     Kandydat   (WK=0.5): Wojciech Krzyszczak
        Gratulujemy!

31 maja 2019
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Międzynarodowy   (WK=9.0):  Grzegorz Deptuła
     Mistrz Regionalny    (WK=3.0):  Stanisław Czarzasty
     Mistrz Okręgowy    (WK=2.0):  Barbara Pietruszka
     Kandydat   (WK=0.5): Irena Sadurska, Waldemar Sadurski Andrzej Skoczylas Roman Walaszkowski
        Gratulujemy!

30 kwietnia 2019
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Międzynarodowy   (WK=7.0):  Marek Klepacki
     Mistrz Wojewódzki    (WK=2.5):  Iwona Puczyłowska
        Gratulujemy!

31 marca 2019
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Międzynarodowy   (WK=7.0):  Tadeusz Banach
     Mistrz Wojewódzki    (WK=2.5):  Dominik Głowacki, Dawid Kołodziejski
     Mistrz Klubowy    (WK=1.5):   Marcin Banach, Zbigniew Listewnik
     Adept    (WK=1.0): Witold Deorocki
     Kandydat     (WK=0.5): Grażyna Blech, Jerzy Szczepański, Anna Dworakowska
        Gratulujemy!

28 luty 2019
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Krajowy    (WK=5.0):  Ewa Tutaj
     Mistrz Krajowy    (WK=4.0):  Robert Grad
     Mistrz Regionalny    (WK=3.0):  Piotr Charchalis, Edward Kończak
     Mistrz Wojewódzki    (WK=2.5):  Krzysztof Pękała
     Mistrz Okręgowy    (WK=2.0):  Mieczysław Lebiecki
     Mistrz Klubowy    (WK=1.5):   Hanna Rohde, Krzysztof Rohde
     Adept    (WK=1.0):  Danuta Cieniewska, Waldemar Orłowski, Andrzej Gumienny, Ryszard Wieczorek
        Gratulujemy!

31 stycznia 2019
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Arcymistrz    (WK=17.0):  Danuta Kazmucha
     Mistrz Krajowy    (WK=4.0):  Marek Słowikowski
     Mistrz Wojewódzki    (WK=2.5):  Marek Nasiłowski
     Mistrz Okręgowy    (WK=2.0):  Anna Jaskowiak
     Adept    (WK=1.0):  Grażyna Piszczek, Grzegorz Sowul, Zbigniew Bando
        Gratulujemy!

30 listopada 2018
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Międzynarodowy   (WK=7.0):  Ryszard Kłusowski
     Mistrz Okręgowy    (WK=2.0):  Halina Podlecka
     Mistrz Klubowy    (WK=1.5):   Ewa Wyszomierska  Marek Wyszomierski
     Kandydat     (WK=0.5): Teresa Roszkowska-Śliź   Witold Deorocki  
        Gratulujemy!

Copyright © 2005Mikołaj Citko