Bridge w Elku


Aktualizacja:
   22 października 2020  
  12:48  


Fotki Ełku oglądaj!

Fotki EKW 

To jest mapa "interaktywna" (Google).

Centralna Ewidencja Zawodników i Rozgrywek Polski Związek Brydża Sportowego
Warmińsko-Mazurski ZBS
Podlaski ZBS
Informacje brydżowe z Elbląga

"Nie tylko Brydżem
człowiek żyje "

Fontanny Ełku

"Fontanny" i balony...;

J HUMOR J

Z serca płynące... POGODA dla Bogaczy

Wyniki turniejów w WM ZBS

*

Grand Prix WM ZBS
Mistrzostwa Województwa WYKAZ zawodników WM ZBS DPW-2020


 

Wyniki turniejów i Długa Fala

Wyniki turniejów

Wyniki turniejów

Wyniki turniejów

Nowe tytuły klasyfikacyjne

Jednolity Kalendarz Sportowy 2020

III Liga WM-ZBS

Pomocnik Arbitra

Komentarze ...

Historia witryny

 WIADOMOŚCI 

Kalendarz 2020.


Regulamin Klasyfikacyjny 2014.


Kongres "Żuławski" w Elblągu 2020.


"TP" w poniedziałek 2020-03-09

"TP" we wtorek 2020-03-10


    BBO-turnieje 2020


30 września 2020
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Arcymistrz  (WK=15.0):  Krzysztof Łukaszewicz
     Mistrz Międzynarodowy (WK=7.0):  Tomasz Sinkiewicz
     Mistrz Okręgowy   (WK=2.0): Małgorzata Wachowska, Krzysztof Klimczak
     Mistrz Klubowy    (WK=1.5):   Bogdan Jabłoński
        Gratulujemy!

31 sierpnia 2020
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Kandydat    (WK=0.5):  Jan Drężek
        Gratulujemy!

31 lipca 2020
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Regionalny    (WK=3.0):  Piotr Garbal
     Mistrz Okręgowy    (WK=2.0):   Paweł Czacharowski
     Mistrz Klubowy    (WK=1.5):   Stanisław Baraszkiewicz
        Gratulujemy!

30 kwietnia 2020
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Klubowy    (WK=1.5):   Grażyna Blech
        Gratulujemy!

31 marca 2020
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Wojewódzki    (WK=2.5):   Marian Grzyb
     Kandydat    (WK=0.5):  Adam Birski
        Gratulujemy!

29 luty 2020
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Regionalny    (WK=3.0):  Wojciech Walkiewicz
     Mistrz Wojewódzki    (WK=2.5):   Mieczysław Lebiecki
     Mistrz Klubowy    (WK=1.5):   Ryszard Wieczorek
     Adept    (WK=1.0):  Stanisław Baraszkiewicz, Wojciech Krzyszczak
     Kandydat    (WK=0.5):  Cezary Kozłowski, Grażyna Ćwiek, Krystyna Łąka, Elżbieta Olejnik,
     Janusz Preisner
        Gratulujemy!

31 stycznia 2020
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Krajowy     (WK=5.0):   Tomasz Patalan, Zdzisław Ratajczak
     Mistrz Krajowy     (WK=4.0):   Mirosław Makuch, Arkadiusz Ćwirko
     Mistrz Regionalny    (WK=3.0):   Regina Wołek, Krzysztof Pękała
     Mistrz Wojewódzki    (WK=2.5):   Janina Biała
     Mistrz Okręgowy    (WK=2.0):   Hanna Rohde, Krzysztof Rohde, Zbigniew Listewnik, Zbigniew Samborski
     Mistrz Klubowy    (WK=1.5):   Grażyna Piszczek, Tadeusz Dąbrowski, Danuta Cieniewska, Witold Deorocki, Waldemar Sadurski
     Adept    (WK=1.0):  Anna Dworakowska, Adrian Brzuzy, Andrzej Olszewik
     Kandydat    (WK=0.5):  Robert Buta, Władysław Żygadło, Maciej Sarnowski
        Gratulujemy!

31 grudnia 2019
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Regionalny    (WK=3.0):   Grzegorz Andrejczyk, Jakub Milkamanowicz
     Adept    (WK=1.0):  Bernard Rynkowski, Roman Walaszkowski, Andrzej Skoczylas
        Gratulujemy!

Copyright © 2005Mikołaj Citko