Bridge w Elku

Aktualizacja:
   15 stycznia 2022  
  11:45  


Fotki Ełku oglądaj!

Fotki EKW 

To jest mapa "interaktywna" (Google).

Centralna Ewidencja Zawodników i Rozgrywek Polski Związek Brydża Sportowego
Warmińsko-Mazurski ZBS
Podlaski ZBS
Informacje brydżowe z Elbląga

"Nie tylko Brydżem
człowiek żyje "

Fontanny Ełku

"Fontanny" i balony...;

J HUMOR J

Z serca płynące... POGODA dla Bogaczy

Wyniki turniejów w WM ZBS

*

Grand Prix WM ZBS
Mistrzostwa Województwa WYKAZ zawodników WM ZBS DPW-2020


 

Wyniki turniejów i Długa Fala

Wyniki turniejów

Wyniki turniejów

Wyniki turniejów

Nowe tytuły klasyfikacyjne

Jednolity Kalendarz Sportowy 2020

III Liga WM-ZBS

Pomocnik Arbitra

Komentarze ...

Historia witryny

 WIADOMOŚCI 

Kalendarz 2022.


Regulamin Klasyfikacyjny PZBS.


6 grudnia 2021
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne 2021:

Arcymistrz A17 (WK=17.0)
1.    06620 Igor Grzejdziak      WM 17.0
Arcymistrz A15 (WK=15.0)
1.    06621 Sabina Grzejdziak    WM 15.0
Mistrz Międzynarodowy MM9 (WK=9.0)     
1.    08593 Marcin Bartoszewski  WM  9.0
Mistrz Krajowy MK5 (WK=5.0)
1.    04352 Dariusz Łuczak       WM  5.0    
Mistrz Regionalny MR (WK=3.0) 
1.    03636 Mieczysław Lebiecki  WM 3.0
2.    04030 Marek Nasiłowski     WM 3.0
Mistrz Wojewódzki MW (WK=2.5)     
1.    04167 Tomasz Jaworowicz    WM 2.5  
2.    19245 Krzysztof Klimczak   WM 2.5
3.    03030 Zbigniew Listewnik   WM 2.5     
4.    03309 Hanna Rohde          WM 2.5     
5.    03311 Krzysztof Rohde      WM 2.5     
6.    19244 Małgorzata Wachowska Wm 2.5
Mistrz Okręgowy MO (WK=2.0)
1.     14407 Tadeusz Lisowski    WM 2.0     
2.     01169 Waldemar Sadurski   WM 2.0
Mistrz Klubowy M (WK=1.5)
1.     04004 Bartłomiej Ćwirko   WM 1.5     
2.     20214 Marcin Janiuk       WM 1.5     
3.     01371  Tomasz Lubecki     WM 1.5
4.     01163 Andrzej Skoczylas   WM 1.5 
5.     04001 Adam Wróblewski     WM 1.5     
Adept Ad WK=1.0)        
1.     04008  Aniela Bocheńska   WM 1.0
2.     01548  Robert Buta        WM 1.0
3.     01390  Wiktor Ilwicki     WM 1.0
4.     01268 Izabela Listewnik   WM 1.0
5.     21387  Sylwester Nieke    WM 1.0
6.     01143  Zbigniew Pękala    WM 1.0     
7.     01517  Janusz Preisner    WM 1.0     
8.     03013  Maciej Sarnowski   WM 1.0     
9.     01218  Andrzej Szyc       WM 1.0
10     01801  Andrzej Wtulich    WM 1,0       
Kandydat K (WK=0.5)    
1.     03007  Maciej Częczek       WM 0.5
2.     01386  Bożena Diakite       WM 0.5
3.     15623  Adam Epa             WM 0.5 
4.     01676  Włodzimierz Gajdzis  WM 0.5 
5.     01366  Jerzy Henke          WM 0.5 
6.     01805  Zbigniew Hodyra      WM 0.5 
7.     01468  Bogdan Jurecki       WM 0.5
8.     01378  Olgierd Jurgielewicz WM 0.5
9.     01492  Michał Klincewicz    WM 0.5 
10.    01673  Janina Kubica        WM 0.5 
11.    01687  Wojciech Kubica      WM 0.5 
12.    01778  Eligiusz Lentacz     WM 0.5 
13.    01771  Arkadiusz Majchrzak  WM 0.5 
14.    01815  Marcin Małachowski   WM 0.5 
15.    01829  Andrzej Michalczyk   WM 0.5
16.    01821  Wiesława Nawojczyk   WM 0.5
17.    01737  Maria Piłat          WM 0.5
18.    01494  Jan Reza             WM 0.5
19.    01834  Henryk Rybarski      WM 0.5 
20.    03022  Krzysztof Wojno      WM 0.5 
-------------------------------           
Łącznie 49 osoby.
        Gratulujemy!

Copyright © 2005Mikołaj Citko